Технологии

Смартфони Huawei отримають революційну технологію

Новини технології: Революційну технологію GPU Turbo отримав смартфон Honor Play Huawei.

Ця технологія має прискорити роботу ядер графічного процесора Mali, збільшивши продуктивність на 60% при одночасному зниженні енергоспоживання на 30%.

подробнее )

На що здатний непотоплюваний катер Thunder Child (Відео)

Новини технології: Катер Thunder Child може не тільки перевертатися, він ще може прокладати шлях в особливо бурхливому морі.

Човен Thunder Child, створений компанією Safehaven Marine, за задумом повинен бути практично непотоплюваним. Тобто він не повинен йти на дно навіть тоді, коли перевернеться на воді. А як це перевірити? Перевернути... ( подробнее )

Apple вирішила проблему з блокуванням екранів iPhone 8

Новини технології: Екрани смартфонів переставали реагувати на дотик після ремонту в сторонніх сервісах.

Компанія Apple випустила оновлення операційної системи 11.3.1. Воно усуває помилку, через яку екрани iPhone 8 переставали реагувати на дотики, оскільки заміна дисплея проводилася в сторонніх сервісах з використанням неподлинных запасних... ( подробнее )

Названа ще одна цікава функція флагмана Xiaomi Mi 8

Новини технології: Смартфон Xiaomi Mi 8 може повністю зарядитися за 40 хвилин.

Стала відома ще одна цікава функція, якою буде наділений телефон.

Xiaomi Mi 8 отримає підтримку швидкої зарядки Quick Charge 4.0+ Ця технологія дасть можливість новому флагману заряджатися повністю приблизно за 40 хвилин.

Поки що лише кілька... ( подробнее )

Розробили смарт-годинник з проектором (Відео)

Новини технології: Працівники американського університету Карнегі-Меллона створили прототип розумних годин LumiWatch з лазерним проектором.

Гаджет може виводити інтерфейс управління просто на руку. Гаджет проектує картинку площею до 40 см квадратних і має систему корекції помилок. Він також має функцію slide-to-unlock, щоб уникнути випадкового... ( подробнее )

Фахівці розкрили секрет Samsung Galaxy Note 9

Новини технології: В Samsung Galaxy Note 9 з\'явиться додаткова кнопка.

Кілька днів тому інсайдери виклали в мережі фото захисних чохлів для смартфона Samsung Galaxy Note 9. Наглядові користувачі виявили загадковий елемент на корпусі смартфона, про призначення якого ніхто нічого не знав. Проте джерела, близькі до виробника смартфонів, розкрили... ( подробнее )

Apple Music встановив новий рекорд

Новини технології: Компанія Apple прийняла рішення урізноманітнити контент.

Потоковий сервіс Apple Music офіційно переступив позначку в 40 мільйонів передплатників, повідомляє Variety. У зв\'язку з цим в Купертіно прийняли рішення про проведення перестановок в керівництві музичного продукту, призначивши на посаду відповідального за його... ( подробнее )

Google запустив онлайн-сервіс для створення музики

Новини технології: Транснаціональна публічна корпорація Google запустила новий сервіс від експериментальної лабораторії Chrome Music Lab онлайн-сервіс Song Maker дозволяє створювати музику в браузері.

Song Maker являє собою секвенсор (програму для запису, редагування і відтворення ритмічних фігур і мелодійних фраз), який дозволяє програмувати... ( подробнее )

Google готує кардинальний редизайн браузера Chrome

Новини технології: Схоже, до осені Google готує для користувачів повністю оновлений браузер Chrome.

Принаймні, про це свідчать згадки про Material Design 2 в коді.

Що змінять?

Перші «начерки» розробників можна оцінити вже зараз в останніх версіях Chrome Canary або Chromium. Для цього необхідно ввести в адресному рядку... ( подробнее )

Експерти назвали смартфон з самим міцним корпусом

Новини технології: Телефон Motorola Moto Z2 Force володіє міцним корпусом за версією профільного порталу tom\'s Guide.

Вартість телефонів, які розбили, щоб отримати ці дані, становить близько $18000. Для тіста вибрали 12 смартфонів, які досить популярні в США. Серед них - три моделі iPhone і два гаджета від Samsung. Гаджети спочатку кидали... ( подробнее )