Технологии

У Китаї офіційно представили Samsung Galaxy S Luxury Light

Новини технології: Близько місяця тому в мережі з\'явилися чутки про новий смартфон Samsung з дизайном в стилі Galaxy S8, однак з характеристиками середнього рівня.

Експерти будували здогади, що новинка з\'явиться на ринках під назвою Galaxy S8 Lite, однак корейська компанія випустить кілька принципово інше.

Судячи за запрошеннями,... ( подробнее )

Facebook оприлюднив внутрішні правила видалення постів

Новини технології: Відповідна інформація опублікована в офіційному блозі Facebook.

Facebook вперше оприлюднила внутрішні правила видалення постів користувачів, а також оголосила про запуск процедури розгляду апеляцій з прийнятим рішенням.

Повідомляється, що Facebook визначає міру покарання для порушників правил публікації постів... ( подробнее )

Трансивер "Клопик": технічні характеристики

Дуже простий з точки зору конструкції трансивер "Клопик" виконується виключно на елементах дискретного типу. Він ідеально підходить для роботи в радіоаматорських діапазонах в режимах CW, SSB і QRP (ключем). В ньому є функція, яка називається PSK. З її допомогою можна трансивер запустити в якості стаціонарного передавального апарату, з\'єднавши його... ( подробнее )

Транзисторно-транзисторна логіка (ТТЛ)

У статті буде розглянуто логіки ТТЛ, яка використовується до цих пір в деяких галузях техніки. Всього є кілька видів логіки: транзисторно-транзисторна (ТТЛ), діодно-транзисторна (ДТЛ), на основі МОН-транзисторів (КМОП), а також на основі біполярних транзисторів і КМОН. Найпершими мікросхемами, які отримали широке поширення, були ті, які будувалися... ( подробнее )

Virgin Hyperloop One показала пасажирську капсулу для свого надшвидкісного поїзда

Новини технології: В пустелі Мохаве В Каліфорнії саудівському принцу і держчиновникам показали нову пасажирську капсулу для пересування по вакуумним тунелях.

Капсулу Vision 2030 для презентації прикрасили наклейками, які дають зрозуміти, що цей проект - для Саудівської Аравії. За словами представників Virgin Hyperloop One, який пересувається... ( подробнее )

Вчені навчилися ефективно і безпечно переробляти пластикові відходи

Новини технології: Команда дослідників з Иллинойсского університету в Урбана-Шампейн розробила ефективний та екологічно нешкідливий механізм переробки полімерів.

Відходи, які залишаються після експлуатації холодильників, телевізорів, комп\'ютерів, мобільних телефонів, ігрових приставок, стають важким тягарем для переробної промисловості.... ( подробнее )

Автомобільний відеореєстратор DOD LS430W: огляд, опис, характеристики і відгуки власників

Відеореєстратор може стати цінним союзником у разі попадання в спірну аварійну ситуацію. Однак для цього варто придбати таку модель, яка робить якісний запис, що дозволяє коректно відновити події, що відбувалися. Цей огляд присвячений реєстратору DOD LS430W, що відноситься до бюджетного сегменту. У ньому поєднується невисока вартість і задовільний... ( подробнее )

Вчені навчили штучний інтелект шукати позаземне життя

Новини технології: Вчені з Плімутського університету у Великобританії навчили штучний інтелект передбачати ймовірність існування життя на інших планетах.

Проект представили на європейському тижні астрономії і космічних наук в Ліверпулі, деталі дослідження опублікували на сайті Плімутського університету, повідомляє Громадське.

Для... ( подробнее )

Окуляри віртуальної реальності від Facebook надійшли в продаж

Новини технології: Також Марк Цукерберг додав, що "це перші по-справжньому доступні окуляри віртуальної реальності, які не залежать від роботи інших пристроїв".

Окуляри віртуальної реальності Oculus Go від компанії Facebook надійшли у продаж 1 травня.

Про це під час конференції F8 розповів засновник Facebook Марк Цукерберг.

"Oculus... ( подробнее )

Вчені навчилися робити 3D-друку з води (Відео)

Новини технології: Стандартного 3D-принтера, вдалося отримати інструмент для друку стабільних тривимірних структур з води в мінеральному маслі.

Розробники нової технології — Те Рассел (Tom Russell) і його колеги з американської Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі (LBNL) — вважають, що коли-небудь вони зможуть створити рідкі... ( подробнее )