Здоровье

Коли починається і скільки триває клімакс у жінок?

Найважливіша функція жіночого організму — відтворення. Для її забезпечення в половозрелом віці у дівчат і жінок відбуваються менструації. Період, коли у жінок спостерігаються регулы, називають дітородним. Він триває близько 35 років або трохи менше. Потім настає менопауза. Дізнатися, скільки часу тривають климаксы у жінок, які перші ознаки вказують... ( подробнее )

Червоні точки на мові: причини і лікування. Червоні точки на мові і білий наліт

При раптовому зміну звичного вигляду мови, наприклад при появі на ньому червоних крапок або нальоту, потрібно в обов\'язковому порядку приділити даного симптому увагу, оскільки це може бути ознакою серйозної внутрішньої патології. Багато людей, напевно, помічали, що при тих чи інших захворюваннях змінюється характер поверхні і колір мови. Це і правда... ( подробнее )

Як вилікувати алкоголізм в домашніх умовах?

Як вилікувати алкоголізм? Це частий питання. Розберемося в ньому докладніше. Всупереч поширеній обиходному думку, алкоголізм – це не просто шкідлива звичка чи спосіб життя, обумовлений бажанням людини або ницістю його моральних підвалин. На жаль, це хвороба, серйозна і практично не піддається повному лікуванню.

Вона характеризується... ( подробнее )

Чи можна при місячних пити алкоголь: рекомендації лікарів

Міцні напої, як відомо, впливають на різні органи людського тіла. Жінки відчувають на собі вплив алкоголю набагато більше, ніж особи сильної статі. Це відбувається із-за фізичних особливостей, які полягають у відсутності ферментів, які допомагають переробляти етанол. Крім того, дана речовина негативно позначається на здоров\'я репродуктивної системи... ( подробнее )

Гемосорбція - це що таке? Відгуки пацієнтів про процедуру

Гемосорбція — це інвазивний метод детоксикації. Основна мета процедури полягає в очищенні крові від токсинів, алергенів і антитіл. Позитивний ефект досягається завдяки контакту крові з сорбентом - це речовина, здатна поглинати компоненти з розчинів і газів. Різновиди процедури

Залежно від використовуваного сорбенту виділяють два види гемосорбції.... ( подробнее )

Болі в стегні: основні причини і методи лікування

Біль у стегні – досить поширений привід для звернення до лікаря. Найчастіше пацієнти скаржаться на раптово виникає дискомфорт у кульшовому суглобі, який також швидко проходить без будь-якого втручання. Хірурги-травматологи і ортопеди відзначають, що подібне явище не повинно викликати занепокоєння, якщо воно спостерігається протягом 2-3 днів. Якщо... ( подробнее )

Мерзнуть ноги і пітніють: що робити? Причини

Виділення поту є природним процесом, без якого не може обходитися організм. Воно вважається захисною реакцією, що забезпечує нормальну терморегуляцію. Але багато людей стикаються з тим, що в них мерзнуть і пітніють ноги взимку. Дане явище має естетичне незручність. Про усунення цієї проблеми розказано в статті. Причини

Чому ноги потіють... ( подробнее )

Цинк: у чому міститься добова норма, користь для організму. Продукти, що містять цинк у великій кількості

Будь-яка людина хоче бути здоровим і бадьорим. Але не завжди це бажання буває здійсненним. Чому ж таке відбувається? Для того щоб сил в організмі було достатньо, необхідно, щоб в організмі кожного з нас була певна кількість елементів хімічної таблиці Менделєєва.

В даний час дисбаланс цих речовин виходить з-за всіляких стресових ситуацій... ( подробнее )

Охриплий голос: чим лікувати? Хрипота і осиплість: лікування в домашніх умовах

Іноді людина не дізнається свій голос. Начебто лягав спати, все було нормально, а вранці голос став чужим. Та й не тільки після того, як прокинешся, можна виявити цю проблему. Вона з\'являється, коли її зовсім не чекаєш. Але як би там не було, позбавлятися від недуги треба. Ось тому зараз поговоримо про те, що таке охриплий голос, ніж лікувати його.... ( подробнее )

Як зміцнити ясна зубів в домашніх умовах?

Хороше здоров\'я організму – це не тільки відсутність захворювань внутрішніх органів, але і хороший стан шкірних покривів, зубів. Красива і білосніжна посмішка, оголяющая рівні та здорові зуби – це не тільки запорука нормального травлення, але і естетичного вигляду. Стоматологи все частіше чують від своїх пацієнтів скарги на кровоточивість ясен,... ( подробнее )