Здоровье

Нежить з кров\'ю у дорослого при застуді: причини

Турбує нежить людини при будь-якому захворюванні носоглотки. Однак якщо у виділеннях є кров, потрібно обов\'язково звернутися до лікаря. Слід розібратися з тим, чому з\'являються соплі з кров\'ю при нежиті у дорослих і треба лякатися такого симптому.

Причини

Періодично з\'являється нежить не вважається показником проблеми. Це... ( подробнее )

Алергія на ананас: симптоми і лікування

Ананас відноситься до алергенів, що викликають реакцію за типом фруктово-латексного синдрому, що об\'єднує в групу досить великий список ягід та фруктів, в тому числі і всі цитрусові. Причинами розвитку алергії на ананас виступають зовнішні фактори, такі як вплив подразників ззовні, та внутрішні – власна реакція організму на хімічний склад продукту.... ( подробнее )

Фібрин - це найважливіший білок. Властивості, функції, фібрин та запалення

Фібрин – це білок, що є кінцевим результатом згортання крові. Він утворюється в результаті впливу на фиброген тромбіну.

Фібрин – це нерозчинний білок, що виробляється в організмі у відповідь реакції на кровотечу. Цей білок є твердим елементом, що складається з волокнистих ниток. Прабатьком фібрину є фібриноген. Це білок, що виробляється... ( подробнее )

Як розводити "Німесил": покрокова інструкція

«Німесил» є жарознижуючим, протизапальним і знеболюючим препаратом. Відноситься до групи сульфонамидов, не викликають залежність. Лікарський засіб володіє позитивним впливом на багато видів хвороб. «Німесил» допомагає зменшити запалення, усунути біль і за короткий час знизити високу температуру.

Оптимальний склад ліків дозволяє застосовувати... ( подробнее )

Можна "Гексикон" під час місячних застосовувати?

Комплексна терапія більшості гінекологічних захворювань включає використання вагінальних свічок «Гексикон». Чи можна під час місячних користуватися цим ефективним препаратом, щоб продовжити боротьбу з недугою?

Думки з цього приводу розходяться як серед лікарів, так і серед звичайних жінок. Одні фахівці виступають за припинення застосування... ( подробнее )

Шпатель металевий медичний огляд, види і опис

Шпатель медичний металевий часто використовують для проведення логопедичного масажу, постановки звуків. У такого пристосування є й інші сфери застосування. Наприклад, ним користуються при огляді пацієнта, а також в косметологічних цілях.Що це?

Шпатель металевий - спеціальний медичний терапевтичний інструмент, який використовують для огляду... ( подробнее )

Чому весь час все болить? Можливі причини і наслідки

Чи зустрічали ви людей, у яких постійно щось болить? Це зовсім не рідкість. Незважаючи на те, що причини цього явища можуть бути різними, людям це приносить мало радості. Прийнято розділяти соматичні захворювання і психосоматику. Якщо пацієнт місяць за місяцем наполегливо запитує у лікаря, чому весь час все болить, але при обстеженні не знаходять... ( подробнее )

Зв\'язки гомілковостопного суглоба: анатомія. Будова гомілковостопного суглоба

Щоденне навантаження на голеностоп колосальна, адже він здатний переносити всю масу тіла людини. З цієї причини голеностоп називають найбільш вразливим суглобом. Навіть незначна травма або пошкодження одного з елементів гомілкостопа призводять до того, що людина втрачає здатність нормально рухатися, так як подібні ситуації пов\'язані з сильним больовим... ( подробнее )

Джамалдінов Муслім: артроз колінних суглобів і його комплекс вправ

Сьогодні ви зможете дізнатися, хто такий Джамалдінов Муслім. Артроз колінних суглобів – це одна з різновидів захворювання суглобів в людському організмі. Дуже важливий той факт, що патології виникають в результаті дегенеративних змін, що мають різне походження, але однаковий механізм розвитку.

Наша сьогоднішня стаття присвячена быстродейственной... ( подробнее )

Препарат "Тетурам" - відгуки приймали без відома хворого, інструкція із застосування і склад

«Тетурам» є по своїй суті лікарським препаратом, який призначається для лікування алкогольної залежності. Дія даного засіб ґрунтується на провокуванні у людини вкрай неприємних відчуттів, які з\'являються при вживанні алкоголю одночасно з прийомом препарату, через якого виробляється негативний умовний рефлекс, а також відторгнення напоїв, що містять... ( подробнее )