Здоровье

Креолін: інструкція по застосуванню для людей, складу, аналоги і ефективність

«Креолін» - це особлива масляниста рідина коричневого або бурого кольору. Речовина відрізняється різким запахом, що відчувається, коли відкриваєш флакон. Препарат виробляється шляхом перегонки з вугілля сухим способом. Сировина видобувається в Великобританії. Якщо розвести «Креолін» з водою, то він змінить колір на білий.

З\'явився «Креолін»... ( подробнее )

Аналіз крові на гемостаз – це що таке?

Гемостаз – це дуже складний біологічний процес в організмі, що забезпечує його життєздатність. Саме завдяки йому кров циркулює по кровоносній системі, не покидаючи її. Крім цього, гемостаз відповідає за підтримання певного обсягу крові, необхідного для нормальної життєдіяльності людини. Простіше кажучи, даний біологічний процес забезпечує нормальне... ( подробнее )

Дистимія - це що таке? Причини і симптоми, лікування

В останні роки невпинно росте число людей, які страждають різними психічними захворюваннями. Багато з них супроводжуються депресивними проявами, слабістю і зниженням настрою. Ці хвороби бувають різного ступеня тяжкості. До малих депресивних розладів відноситься дистимія. В розділах даної статті докладно розповідається про цьому захворюванні.Загальні... ( подробнее )

Якою буває гастрит? Види, класифікація та причини виникнення

В цій статті детально розглянуті види гастритів шлунка і форми, які вони можуть приймати при відсутності своєчасного лікування.

Крім того, ви дізнаєтеся про основні заходи, які слід вживати для здійснення лікування і профілактики повторного розвитку гастриту.Основні даніОсновні види захворюванняГострий гастритВиникає при переїданні,... ( подробнее )

Краплі "Галоперидол": інструкція із застосування, дозування, аналоги, відгуки

Психіатрія – особлива область медицини, що вимагає певних лікарських препаратів, які допомагають пацієнту з встановленим діагнозом впоратися з виниклими проблемами. Один із засобів, що використовуються в практиці, - "Галоперидол" (краплі). Інструкція по застосуванню даного лікарського препарату, розповідає для чого і як він призначається, буде розглянута... ( подробнее )

"Комплівіт супер-енергія з женьшенем": відгуки, склад, показання та протипоказання

Вітаміни "Комплівіт супер-енергія з женьшенем" рекомендовані в якості БАД. До складу входять компоненти, здатні підвищувати фізичну і розумову активність, адаптацію. Прийом БАД знижує ризик розвитку хронічної втоми.

Лікарська форма

"Комплівіт супер-енергія" випускається у вигляді шипучих таблеток масою 4,5 грам. Харчова цінність... ( подробнее )

Жіноча консультація 5, Краснодар: адреса, відгуки

Коли виникає необхідність звернутися в медустанову, багато людей намагаються вибрати, до якого фахівця звернутися. Всім хочеться, щоб лікар мав високу кваліфікацію, великий досвід роботи і вмів знаходити індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Коли мова йде про здоров\'я статевої, репродуктивної системи, жінки з особливою увагою ставляться до... ( подробнее )

Синдром прокляття Ундини: причини, симптоми, діагностика та особливості лікування

Деякі захворювання проявляються в різних легендах і міфах про істот, що полюбили та які вчинили чудо заради людини. Іноді ці історії закінчуються сумно як для людини, так і для істот. Таким захворюванням є синдром прокляття Ундини. Що це за хвороба і як вона проявляється, можна зрозуміти зі старої легенди. Ундіна – русалка, яка полюбила чоловіка... ( подробнее )

Санаторій "Червоний Яр", Пермський край: відгуки

Санаторій "Червоний Яр" в Пермському краї - це здравниця, яка знаходиться в мальовничому сосновому бору. Відпочинок тут завжди спокійний, але при цьому насичений завдяки тому, що це чудове місце віддалене від міської суєти і промислових зон.

Якщо ви бажаєте провести час з користю для здоров\'я, то санаторій "Червоний Яр" в Пермі - ідеальне... ( подробнее )

Алергія на хом\'яків: симптоми, лікування, профілактика

Хом\'як - один з популярних видів домашніх тварин. Така затребуваність пояснюється невибагливістю гризуна. Найчастіше ці тварини зустрічаються в сім\'ях з дітьми, вони легко піднімуть настрій як дитині, так і дорослому людині. Буває алергія на хом\'яків? Це питання актуальне, якщо гризуна збираються придбати сім\'я з дитиною. Продавці часто намагаються... ( подробнее )