Здоровье

Медична довідка для заміни прав: потрібна, як і де оформити, термін дії

Сьогодні нас буде цікавити медична довідка для заміни прав. Потрібна вона усім водіям в Росії? Якщо так, то як її отримати? І при яких умовах можна уникнути комісії для водіїв на законних підставах? Знайти відповіді на ці питання нам треба далі. Насправді, все не так важко зрозуміти, як здається. Особливо, якщо заздалегідь підготуватися до згаданим... ( подробнее )

Клініка "Антуріум" в Барнаулі

Клініка «Антуріум» в Барнаулі - одне з провідних платних багатопрофільних медичних установ не тільки в місті, але і в краї. Відгуки багатьох задоволених клієнтів говорять про те, що рейтинг і популярність установи з кожним роком все вище і вище. Сучасне обладнання, кваліфікований і ввічливий персонал, великий спектр послуг дозволяє компанії бути... ( подробнее )

Діагностика ішемічної хвороби серця, класифікація, симптоми і лікування

Ішемія, що супроводжується порушенням нормального кровопостачання серцевого м\'яза, на сьогоднішній день вважається досить серйозною проблемою. Саме ця патологія є найпоширенішою причиною раптової смерті. Більш того, як правило, від недуги страждають пацієнти працездатного віку. Діагностика ішемічної хвороби серця деколи пов\'язана з труднощами.... ( подробнее )

Плантографія - що це таке? Методика проведення, показання

При викривленнях стоп лікарі призначають плантографию. Що це таке? Це метод діагностики, який дозволяє визначити плоскостопість та інші деформації підошви. Такий спосіб простий, інформативний, і при цьому абсолютно нешкідливий. З його допомогою можна не тільки діагностувати кісткові викривлення, але і підібрати для пацієнта відповідну спеціальну... ( подробнее )

Хто це - репродуктолог? Лікар гінеколог-репродуктолог

Поява дитини на світ – справжнє щастя для батьків. Однак далеко не всім парам вдається зачати дитину. Хронічні патології, аномалії розвитку сечостатевої системи, гінекологічні захворювання у жінок – все це може призводити до зривів вагітності або безпліддя. На допомогу може прийти репродуктолог. Хто це? Репродуктолог – це лікар, який спеціалізується... ( подробнее )

Ветклініка "Балу" Ростов на Дону: фото та відгуки

В даній статті проаналізовано відгуки про ветклініці «Балу» в Ростові-на-Дону, яка користується великою популярністю і активно відвідується місцевими любителями домашніх вихованців.

Предмет розмови

Адреса ветклініки «Балу» Ростова-на-Дону: вул. Леніна, 209. Згідно з офіційними резюме і повідомленнями на сторонніх сайтах, у лікарні... ( подробнее )

Корінь осики: лікувальні властивості і протипоказання

Сьогодні рецепти народної медицини знову завойовують втрачену популярність. Якщо на початку XX століття більшість медиків старанно відмовлялися від них на користь останніх досягнень фармакологічної промисловості, то сьогодні до багатьох приходить розуміння, що природні аналоги здебільшого діють більш дбайливо і можуть виступати відмінною альтернативою... ( подробнее )

Для чого потрібні амінокислоти і як їх приймати?

Багато цікавляться, для чого потрібні амінокислоти, які зараз в магазинах спортивного харчування представлені в самому широкому асортименті. Це дуже важливі речовини для росту м\'язів, тому вони потрібні для відновлення після тренувань. Для чого вони потрібні

Разом з мінералами і вітамінами амінокислоти – це основні речовини, від яких залежить... ( подробнее )

Недорогі та ефективні препарати від застуди. Як лікуватися від застуди

Вилікувати застуду іноді буває відверто непросто, особливо в сезон епідемії, коли всі навколо хворіють. Неприємна патологія супроводжується закладеністю носа, починають боліти горло і голова, підвищується температура, втрачається працездатність. На щастя, не бажаючі хворіти громадяни можуть вибрати максимально придатний варіант з широкого аптечного... ( подробнее )

Аналіз на лактозную недостатність у грудничка

Якщо у дитини спостерігається непереносимість молочної їжі, лікарі призначають аналіз на лактозную недостатність. Така патологія зазвичай зустрічається у дітей, лише 15% дорослих мають подібне ферментне порушення. Погана засвоюваність поживних речовин з молока стає серйозною проблемою для дитини, особливо для грудничка. Адже доросла людина може відмовитися... ( подробнее )